Beyamooz 468x60

کامپوننت صدور پیشفاکتور و محاسبه قیمت IPrice calculator LIGHT فارسی برای جوملا 2.5 و 3

Iprice

بسیاری مواقع، نیاز داریم در وب سایتمان محصولاتمان را برای فروش در حد یک کاتالوگ قرار دهیم اما شاید دوست نداشتیم باشیم از کاتالوگ ساز ها استفاده کنیم. شاید محصولی که داشته باشیم دارای انتخاب های گوناگونی باشد که نیاز باشد کاربر بعضی از آنها را برای سفارش یا تخمین قیمت انتخاب کند. چرا راه دور بریم؟ :D فرض کنید وب سایتی داریم با موضوع طراحی وب و می خواهیم در یک منو از سایت سیستمی قرار دهیم که بتواند قیمت طراحی سایت را برای کاربر تخمین بزند. کاربر نیاز هایش را انتخاب کند و بر اساس آن قیمتی به کاربر داشته باشد و کاربر نیز سفارش دهد! آنجاست که این افزونه به کار ما می آید. کامپوننت IPrice calculator میشه گفت بهترین کامپوننت برای این کار است چرا که کامپوننت خوب دیگری وجود ندارد! البته چند تا هستند ولی این نسبتا قوی تر است.

ادامه مطلب: کامپوننت صدور پیشفاکتور و محاسبه قیمت IPrice calculator LIGHT فارسی برای جوملا 2.5 و 3

نظرات (6) کلیک ها: 2802

درگاه پرداخت بانک پاسارگاد برای جومشاپینگ جوملا 2.5

Joomshapping Pasargad

کامپوننت Joomshapping یکی از بهترین افزونه های فروشگاه ساز جوملاست که با امکانات کم نظیری که در اختیار می گذارد، امکان ساخت یک فروشگاه بزرگ را به ما می دهد. این افزونه درگاه پرداخت بانک پاسارگاد را برای جومشاپینگ فراهم می کند.  توجه داشته باشید برای استفاده از این افزونه باید با شرکت به پرداخت ملت قرار داده داشته باشید و با استفاده از نام ترمینال، نام کاربری و رمز عبور داده شده از این افزونه استفاده کنید. این افزونه توسط گروه جومیران نگارش یافته است.

ادامه مطلب: درگاه پرداخت بانک پاسارگاد برای جومشاپینگ جوملا 2.5

نظرات (5) کلیک ها: 1685

اتصال پرداخت پی لاین به جومشاپینگ برای جوملا 2.5

 Joomshapping Payline

کامپوننت Joomshapping یکی از بهترین افزونه های فروشگاه ساز جوملاست که با امکانات کم نظیری که در اختیار می گذارد، امکان ساخت یک فروشگاه بزرگ را به ما می دهد. این افزونه پرداخت پی لاین را برای جومشاپینگ فراهم می کند. همانطور که می دانید پی لاین یک امکان تراکنش های اینترنتی و داشتن پرداخت آنلاین را برای وب سایت شما به سادگی فراهم می کند. این افزونه توسط گروه جومیران نگارش یافته است.

ادامه مطلب: اتصال پرداخت پی لاین به جومشاپینگ برای جوملا 2.5

نظرات (2) کلیک ها: 1123

اتصال پرداخت زرین پال به جومشاپینگ جوملا 2.5

Joomshapping Zarrinpal

 

کامپوننت Joomshapping یکی از بهترین افزونه های فروشگاه ساز جوملاست که با امکانات کم نظیری که در اختیار می گذارد، امکان ساخت یک فروشگاه بزرگ را به ما می دهد. این افزونه پرداخت زرین پال را برای جومشاپینگ فراهم می کند. همانطور که می دانید زرین پال یک امکان تراکنش های اینترنتی و داشتن پرداخت آنلاین را برای وب سایت شما به سادگی فراهم می کند. این افزونه توسط گروه جومیران نگارش یافته است.

ادامه مطلب: اتصال پرداخت زرین پال به جومشاپینگ جوملا 2.5

نظرات (0) کلیک ها: 1412

اتصال درگاه پرداخت بانک ملت به فروشگاه ساز جومشاپینگ جوملا 2.5

Joomshapping Bankmellat

 

کامپوننت Joomshapping یکی از بهترین افزونه های فروشگاه ساز جوملاست که با امکانات کم نظیری که در اختیار می گذارد، امکان ساخت یک فروشگاه بزرگ را به ما می دهد. این افزونه درگاه پرداخت بانک ملت را برای جومشاپینگ مهیا می کند. توجه داشته باشید برای استفاده از این افزونه باید با شرکت به پرداخت ملت قرار داده داشته باشید و با استفاده از نام ترمینال، نام کاربری و رمز عبور داده شده از این افزونه استفاده کنید. این افزونه توسط گروه جومیران نگارش یافته است.

ادامه مطلب: اتصال درگاه پرداخت بانک ملت به فروشگاه ساز جومشاپینگ جوملا 2.5

نظرات (3) کلیک ها: 2617

ورود کاربران

از وب سایت جومیران در گوگل حمایت کنیم.