اینجا محل تبلیغات شماست.

دانلود جوملا

Joomla3.1 Persian

جوملا نسخه 3.1.5 (در حال حاظر آخرین نسخه) تنها پس از چند روز انشار در وب سایت رسمی جوملا، توسط جومیران کاملا فارسی و بهینه شده و منتشر می شود. گروه جومیران هم اکنون مفتخر است، بسته نصبی کاملا فارسی این نسخه جوملا به همراه یک قالب جدید و زیبا که در ادامه خواهد دید را خدمت کاربران محترم جوملا منتشر کند. بسته زبان فارسی این نسخه قبلا منتشر شده بود اما بسته نصبی Stable و پایدار آن هم اکنون توسط گروه جومیران منتشر می شود. گروه جومیران امیدوار است با این کار قدم کوچکی در وب ایران برداشته باشد.

Joomla25persian

پس از انتشار جوملا 2.5.14 انگلیسی، نسخه فارسی آن بسیار سریع توسط گروه همکار (جوملا فارسی) منتشر شد و گروه جومیران دلیلی مبنی بر ترجمه دوباره این نسخه ندید. به این منظور این نسخه که بهترین نسخه و دارای تائیدیه joomla.org هست خدمت دوستان و کاربران گرامی جومیران منتشر می شود. در این نسخه علاوه بر حل یک مشکل امنیتی، یک مشکل هسته نیز برطرف شده است.

Joomla25persian

پس از انتشار جوملا 2.5.9 انگلیسی، نسخه فارسی آن بسیار سریع توسط گروه همکار (جوملا فارسی) منتشر شد و گروه جومیران دلیلی مبنی بر ترجمه دوباره این نسخه ندید. به این منظور این نسخه که بهترین نسخه و دارای تائیدیه joomla.org هست خدمت دوستان و کاربران گرامی جومیران منتشر می شود.

روند بروزرسانی به این نسخه (فارسی) بسیار آسان است و شما می توانید با استفاده از بسته بروزرسانی که در ادامه منتشر می شود این کار را انجام دهید. همچنین می توانید از کامپوننت بروزرسانی جوملا (joomla!update) و همچنین بخش مدیریت افزونه ها > بروزرسانی نیز اقدام به بروزرسانی به این نسخه کنید.

Joomla3 Farsi Joomiran.com 780x278

همانطور که به دوستان قول داده بودیم، جوملای نسخه 3.0.3 (در حال حاظر آخرین نسخه) کاملا فارسی و بهینه برای فارسی زبانان به مناسبت 22 بهمن منتشر می شود. گروه جومیران هم اکنون مفتخر است، بسته نصبی کاملا فارسی این نسخه جوملا را خدمت کاربران محترم جوملا منتشر کند. البته بسته زبان فارسی این نسخه قبلا منتشر شده بود اما بسته نصبی Stable و پایدار آن هم اکنون توسط گروه جومیران منتشر می شود. گروه جومیران امیدوار است با این کار قدم کوچکی در وب ایران برداشته باشد.

Version 25بلافاصله پس از انتشار جوملا 2.5.7 انگلیسی توسط سایت رسمی جوملا ، تصمیم گرفتیم که مشکلاتی که در این نسخه برای زبان فارسی هست را حل کنیم و قسمت هایی که جدید به جوملا اضافه شده است را ترجمه کنیم.

در این نسخه ای که منتشر می شود ، از ترجمه و فایل های بهینه شده جوملا 2.5.6 استفاده شده است. همچنین این نسخه (2.5.7) که هم اکنون منتشر می شود ، برای زبان فارسی بهینه و قسمت های ترجمه نشده ترجمه شده است.