اینجا محل تبلیغات شماست.

افزونه ها

K2pr


به جرئت می توان گفت هر کسی که جوملا کار کرده باشد، این افزونه را هم می شناسد و با آن کار کرده است. همانطور که می دانید، K2 یکی از بهترین سیستم های مدیریت مطالب در جوملاست که امکانات بسیار زیادی دارد و درحال رقابت با افزونه هایی مثل zoo و seblod است و نسبتا طرفداران بیشتری دارد. تنها مشکل بزرگ k2، سازگار نبودن با تاریخ شمسی است که باعث میشد اعداد عجیب غریبی به عنوان تاریخ ثبت شود! همچنین مشکلاتی نیز با زبان فارسی داشت که همه ی آن ها در این نسخه توسط جومیران حل شده است و کاملا با زبان فارسی سازگار و بهینه شده است. در این نسخه از ترجمه فارسی سایت سازنده استفاده شده است ولی این ترجمه ایرادات بسیاری داشت که همه ی آنها را نیز در این نسخه حل شده است.

Joomiran Norouz92

هم اکنون قصد داریم به مناسبت بسیار مهم عید نوروز 1392، برای کاربران محترم جومیران، هدیه ای از طرف این گروه منتشر نماییم. قالبی که پیش رو دارید، حاصل چند روز زحمات اعضای طراحی قالب گروه جومیران است که با خوشحالی و عشق به پروژه های متن باز و رایگان منتشر می شود. این قالب با استفاده از ابزار های HTML5، CSS3، Bootstrap، LessCss و Jquery طراحی شده است و کاملا واکنش گرا و بر اساس استاندارد ها و تکنولوژی های جدید طراحی صفحات وب می باشد. یکی از مهم ترین خصوصیات های این قالب، سازگاری همزمان با دو نسخه جوملا 2.5 و 3.0 است. همانگونه که تیم توسعه جوملا (joomla.org) جوملا 1.5 را از برنامه خود حذف کرده، جومیران نیز قالبی سازگار با این نسخه طراحی نخواهد کرد. به این منظور این قالب هم برای این نسخه سارگار نیست.

Gantry418

فریم ورک گنتری در ماه پیش نسخه 4.1.1 آن توسط گروه جومیران فارسی و بهینه برای فارسی زبانان شده بود. هم اکنون به دلیل درخواست کاربران و تغییرات و رفع باگ های زیاد این نسخه در نسخه جدید، 4.1.8، گروه جومیران تصمیم به ترجمه و بهینه سازی این نسخه برای دوستاران جوملا گرفت. همچنین در این نسخه مشکلات آن توسط جومیران برای زبان فارسی نیز حل شده است.

Avatar Slide Galleria Farsi

 افزونه ای که پیش رو دارید، یک گالری تصویر ساز به صورت اسلاید شو جامع است که امکاناتی کم نظیر و پیشرفته ای دارد که به جرئت می توان گفت میان افزونه های اسلاید شو، این افزونه از بهترین اسلاید شو های جوملاست! از مهمترین ویژگی های این افزونه می توان به سازگار بودن با موبایل (ریسپانسیو و واکنش گرا بودن)، سرعت بالا، امکان استفاده از تصویر های موجود در سایر گالری های تصویر مثل PhocaGallery, JoomGallery و حجم کم و دارا بودن پارامتر های زیاد مدیریتی نام برد.

این افزونه را به دوستانی که اسلاید شوی جامعی برای وب سایت خود لازم دارند و قصد دارند بهترین را انتخاب کنند، پیشنهاد می کنیم همچنین این افزونه در دو نسخه مجزا سازگار با جوملا 2.5 و 3.0 منتشر می شود.

Vinaora Cu3ox Slideshow

ماژولی که پیش رو دارید، یک افزونه برای جوملا 2.5 هست که به ما امکان ایجاد یک اسلاید شو سه بعدی (3D) و همچنین یک گالری عکس فلش سه بعدی (3D) را می دهد. شما می توانید عکس هایی داخل این افزونه بگذارید و با استفاده از قطعات و افکت های سه بعدی، آن عکس ها را بچرخانید، آن ها را بین اسلاید ها جابه جا کنید، آن را تکه تکه کنید و به به صورت یک انیمیشن نمایش دهید. همچنین این افزونه دارای ویژگی ها و پارامتر هایی هست که بدون نیاز به دانش برنامه نویسی جوملا، براحتی می توان آن را گسترش داد و همچنین آن را بنا به سلیقه خود سفارشی کرد. از ویژگی های این افزونه می توان به سبک بودن آن، سارگار بودن با دستگاه های کوچکتر (موبایل و تبلت) و دارا بودن گزینه های مختلف برای سفارشی سازی سه بعدی اسلاید شو است.