اینجا محل تبلیغات شماست.

افزونه ها

Narsa Atemplate Preview

 قالبی که پیش رو دارید، قالبی مناسب برای انواع سایت ها مخصوصا سایت های دانلود و شخصی است که دارای ویژگی های متعددی است که آن را به قالبی مدرن و حرفه ای برای جوملا 2.5 و 3.0 تبدیل می کند. البته غیر از سایت های دانلود و شخصی این قالب را در سایت های دیگری چون شرکتی، خبری و ... نیز می توان استفاده کرد. مهم ترین ویژگی این قالب سرعت بسیار بالای آن است (2.76s) که یکی از دلایل آن استفاده نکردن از هیچ فریم ورک خارجی و jquery است. همچنین این قالب با استفاده از html5 و css3 طراحی شده است و برای زیبایی گرافیکی این قالب کمتر از عکس استفاده شده است و بیشتر css3 به کار رفته است.

Joomiran Hosseinjan91

 همانطور که قبلا به کاربران جومیران قول داده بودیم، مبنی بر اینکه برای مناسبت ها حدالامکان قالبی طراحی کنیم و به رایگان منتشر کنیم، امروز قالب حسین جان برای محرم 91 منتشر می شود. با هدیه ای قالب به کاربران جوملا، تسلیتی به تمام مسلمین جهان می گوییم. این قالب با استفاده از html5 و css3 طراحی شده است و کاملا با استاندارد های روز طراحی وب منطبق می باشد. از خصوصیات منحصر به فرد این قالب، می توان به کنش گرا یا ریسپانسیو بودن، سازگاری با جوملا 3.0 و 2.5 و طراحی بسیار زیبای آن اشاره کرد.

Showtagsپلاگینی که پیش رو دارید، برای نمایش کلمات کلیدی ای به کار می رود که شما در مطالبتان نوشته اید. وقتی که مطلبی ایجاد می شود، در قسمت گزینه های متا، می توان کلید واژه های Meta را برای مطلب نوشت. این کلید واژه ها به صورت پیش فرض در خروجی HTML صفحه ثبت می شوند ولی به عنوان یک کلمه کلیدی یا "tag" که دارای لینک مستقلی باشد که در موتور های جستحو ثبت شود و بازدید و رتبه به ارمغان بیاورد حساب نمی شود. اما توسط این پلاگین می توان لینک مستقلی برای آن ساخت. از مزیت های بسیار عالی ای که این افزونه دارد، این است که به کامپوننت Aixeena Taxonomy System وصل می شود که امکاناتی می دهد که در پلاگین پیش فرض این کامپوننت وجود ندارد.

Aras Mohammadتوهین به پیامبر بزرگوار اسلام موردی است که هیچ مسلمانی نمی تواند بپذیرد. قالبی که هم اکنون منتشر می شود، تنها کار و کوچک ترین کاریست که ما می توانیم انجام دهیم. این قالب به مناسب عید سعید غدیر منتشر می شود اما قالبی با موضوع غدیر و امام علی (ع) در راه است که قرار بود روز عید منتشر شود که به دلیل مشغله های زیاد هنوز منتشر نشده است. اما برآنیم هرچه سریع تر آن را منتشر کنیم.

 قالبی که پیش رو دارید یکی از طرح های شرکت themeforest به نام After Sunday می باشد. این قالب با استفاده از آخرین نسخه ی فریم ورک وارپ (6.3) نوشته شده است. این قالب برای 2 نسخه ی جوملا 2.5 و وردپرس منتشر خواهد شد. این قالب دارای امکانات حیرت انگیزی می باشد که علاوه بر سایت های مذهبی، بسیاری از سایت ها با موضوعات دیگر می توانند از آن بهره ببرند. همچنین این قالب با طرح اولیه آن بسیار تفاوت دارد و امکانات جدید و موقعیت هایی به آن افزوده شده است.

این قالب با تکنولوژی div و html5 و CSS3 نوشته شده است. همچنین کاملا واکنش گرا و ریسپانسیو است که در کوچیک ترین و حتی بزرگترین رزولوشن ها و همچنین تبلت ها و موبایل ها بدون هیچ مشکلی کار می کند! همچنین این قالب دارای 4 استایل مختلف است که کاربر می تواند بر اساس سلیقه خود از هر کدام استفاده کند!

Gantry4پس از حدود 1 ماه بعد از انتشار فریم ورک قدرتمند طراحی قالب های جوملا - گنتری 4.0 ، نسخه 4.1.1 نیز منتشر شد. نسخه 4.0 این کامپوننت، تغییرات زیاد و منحصر به فردی نسبت به نسخه قبلی (3.2) داشته است به طوری که این فریم ورک را به بهترین فریم ورک طراحی قالب های جوملا تبدیل کرده است! حتی نسخه قدیمی 3.2! مهم ترین ویژگی نسخه 4.0 این بود کاملا واکنش گرا و کاربر پسند بود به طوری که در دسکاپ ها، تبلت ها و موبایل ها کاملا بهینه و بدون مشکل باشد. هم اکنون نسخه 4.1.1 در دسترس است که این نسخه نسبت به نسخه قبل (4.0) تغییرات اندکی داشته است و مشکلات عمده و گزارش شده نسخه 4.0 را حل کرده و ویژگی های جدیدی نیز افزوده است. مهم ترین ویژگی اضافه شده به نسخه 4.1.1، سازگار شدن با جوملا 3.0 است.