اینجا محل تبلیغات شماست.

افزونه ها

Joomshapping Registration Redirect

 کامپوننت Joomshapping یکی از بهترین افزونه های فروشگاه ساز جوملاست که با امکانات کم نظیری که در اختیار می گذارد، امکان ساخت یک فروشگاه بزرگ را به ما می دهد. این پلاگین وظیفه تبدیل عضویت جوملا به عضویت جومشاپینگ را دارد که ویژگی مهم آن، این است که کاربر را مجبور به ارسال اطلاعات مورد نیاز خرید در جومشاپینگ هنگام عضویت می کند.

Joomshapping Login Module

کامپوننت Joomshapping یکی از بهترین افزونه های فروشگاه ساز جوملاست که با امکانات کم نظیری که در اختیار می گذارد، امکان ساخت یک فروشگاه بزرگ را به ما می دهد. ماژولی که پیش رو دارید، تقریبا شبیه ماژول ورود جوملا است با این تفاوت که برای جومشاپینگ نوشته شده است و به این افزونه به صورت مستقیم متصل است که به آن حتما نیاز خواهیم داشت. ترجمه و بهینه سازی این افزونه توسط گروه جومیران انجام شده است.

Joomshapping

هم اکنون فروشگاه ساز حرفه ای جومشاپینگ به زبان شیرین فارسی و بهینه شده برای این زبان منتشر می شود. کامپوننت Joomshapping یکی از بهترین افزونه های فروشگاه ساز جوملاست که با امکانات کم نظیری که در اختیار می گذارد، امکان ساخت یک فروشگاه بزرگ را به ما می دهد. پلاگین های اتصال این فروشگاه ساز به بانک ملت و زرین پال آماده است که بزودی منتشر می شود. همچنین این کامپوننت دارای افزونه های زیادی است که امکانات این سیستم را گسترش می دهد. البته بیشتر آنها تجاریست اما دو تا از افزونه های رایگانش بزودی منتشر می شود. ترجمه این افزونه توسط فردی ناشناس و بهینه سازی آن توسط گروه جومیران انجام شده است.

Sahebalzaman

این قالب را به مناسب روز نیمه شعبان، به صاحب اسمش صاحب الزمان امام دوازدهم ما شیعیان (عج) تقدیم می کنیم. اگرچه چنین کار هایی در شان امام بزرگوار ما نیست، اما با اهدای این قالب به صورت کاملا متن باز، قصد داریم در توسعه و بهبود سایت های مذهبی کمکی کرده باشیم. البته این قالب طوری طراحی شده است که علاوه بر سایت های مذهبی در سایت سایت ها نیز بتوان از آن استفاده کرد. قالب صاحب الزمان (عج) با استفاده از ابزار های HTML5، CSS3، Bootstrap، LessCss و Jquery طراحی شده است و کاملا واکنش گرا و بر اساس استاندارد ها و تکنولوژی های جدید طراحی صفحات وب می باشد. یکی از مهم ترین خصوصیات های این قالب، سازگاری همزمان با دو نسخه جوملا 2.5 و 3.0 است. این قالب نسخه ارتقا یافته قالب انتظار است که قبلا در انجمن جومیران منتشر شده بود. همانگونه که تیم توسعه جوملا (joomla.org) جوملا 1.5 را از برنامه خود حذف کرده، جومیران نیز قالبی سازگار با این نسخه طراحی نخواهد کرد. به این منظور این قالب هم برای این نسخه سارگار نیست. این قالب بنا به مشکلاتی سه روز دیرتر از روز موعد منتشر شد و از این بابت از کاربران محترم جومیران پوزش می طلبیم.

Narsadownload Responsive Demo

قالب نارسا دانلود، نسخه 1.0 آن قبلا توسط در جومیران منتشر شده بود. هم اکنون نسخه 1.1 که شامل ویژگی های جدید و رفع شدن مشکلات و باگ های نسخه قبل است، هم اکنون منتشر می شود. قالبی که پیش رو دارید، قالبی مناسب برای انواع سایت ها مخصوصا سایت های دانلود و شخصی است که دارای ویژگی های متعددی است که آن را به قالبی مدرن و حرفه ای برای جوملا 2.5 و 3.0 تبدیل می کند. البته غیر از سایت های دانلود و شخصی این قالب را در سایت های دیگری چون شرکتی، خبری و ... نیز می توان استفاده کرد. مهم ترین ویژگی این قالب سرعت بسیار بالای آن است (2.76s) که یکی از دلایل آن استفاده نکردن از هیچ فریم ورک خارجی و jquery است. همچنین این قالب با استفاده از html5 و css3 طراحی شده است و برای زیبایی گرافیکی این قالب کمتر از عکس استفاده شده است و بیشتر css3 به کار رفته است. قصد داشتیم این قالب را به مناسبت ولادت امام حسین (ع) در 22ام خرداد منتشر کنیم اما بنا به مشکلاتی در 24 خرداد 92 و به مناسبت ولادت امام زین العابدین (ع) این قالب را خدمت کاربران محترم جومیران منتشر می نماییم.