اینجا محل تبلیغات شماست.

افزونه ها

Velayat92

قالبی که پیش رو دارید یک قالب با طرح بندی مذهبی است که به مناسبت ولادت امام علی (ع) و روز پدر به همراه بسته نصبی آن منتشر می شود. در طراحی این قالب از CSS3 نیز استفاده شده است که جلوه های ویژه و در نهایت بلاک های زیبایی مرتبط با یک قالب مذهبی به آن افزوده شده است. این قالب توسط یکی از اعضای انجمن جومیران طراحی و برای انتشار به جومیران ارسال شده است.

News Show Pro Gk4

افزونه ای که پیش رو دارید، افزونه ای برای نمایش مطالب جوملا، K2، redSHOP، K2store، Jcomments و Virtuemart است که با امکاناتی جالب و سبک های مختلف و جلوه های ویژه ای که در اختیار می گذارید، جرء بهترین افزونه های خبری جوملا به شمار می آید. این افزونه نسل بعدی افزونه های گروه Gavick pro با عنوان GK4 است که برای جوملا 1.6 به بالا نوشته می شوند. در میان افزونه های ارائه مقالات موجود برای جوملا 2.5، احتمالا این افزونه بهترین گزینه است. این ماژول دارای گزینه ها و امکاناتی است که از GK4 برای آن کمک می گیرد. ماژول News Show Pro یک افزونه مناسب برای نمایش محوای سایت با استفاده از ویژگی های منحصرد به فرد آن و در نهایت برای زیبا جلوه دادن سایت است.

Tabs Gk5

افزونه ای که پیش رو دارید، از بهترین افزونه های تب ساز برای جوملا 2.5 و 3.0 است که توسط جومیران فارسی و بهینه راست به چپ شده است. این افزونه نسل بعدی افزونه های گروه Gavick pro با عنوان GK5 است که برای جوملا 2.5 به بالا نوشته می شوند. توسط ماژول تب ساز Tabs GK5 شما می توانید در فضای وب سایت خود صرفه جویی منحصرد به فردی کنید و هچنین ظاهر زیباتری به سایتتان بدهید. شما می توانید در سربرگ ها کد های HTML سفارشی بنویسید و یا ماژول های دیگر و حتی مطالب دلخواه را قرار دهید. کارکردن با Tabs GK5 بسیار آسان و تنظیم و پیکربندی آن بسیار سریع صورت می گیرد و دارای ویژگی ها و امکانات جالب و زیادی است.

SlideShowCk

ماژول Slideshow CK یک افزونه جامع اسلاید شو است که می تواند عکس ها یا ویدیو های شما را با افکت ها و جلوه های ویژه ای نمایش دهد. این افزونه با دستگاه های تبلت و موبایل کاملا سازگار و واکنش گرا است و حتی دارای رابط کاربری کشیدن و رها کردن می باشد. به جرئت می توان گفت این افزونه از بهترین ماژول های اسلایدشو برای جوملا 2.5 و 3.0 است.

 

SPWeather

ماژول SP Weather یک ماژول برای نمایش آب و هوای شهر های مختلف جهان در وب سایت جوملایی شماست. این ماژول برای نمایش وضعیت آب و هوا از API یاهو استفاده می کند که بسیار دقیق و قابل اعتماد است. در این ماژول امکاناتی مانند: نمایش یا عدم نمایش درجه حرارات در دو حالت سانتیگراد و فارنهایت، رطوبت، وضعیت باد و تنظیم پیش بینی چند روز آینده است. کار کردن و تنظیم این ماژول بسیار آسان می باشد.