اینجا محل تبلیغات شماست.

افزونه ها

Beautiful%20CK شاید برای خیلی از شما اتفاق افتاده باشه که بخواهید ماژول هایتان را زیبا کنید ، افکت خواصی بهشون بدید و کلا تغییرانی در ظاهرش بدهید. این کار نیاز به دانش css و بعضی موارد javascript دارد.

توسط این ماژول این مشکل برای شما حل خواهد شد! کار این ماژول این هست که ماژول موردنظر را آن طوری که دوست دارید زیبا و سفارشی سازی کنید!

نحوه کار و راهنما:

نحوه کار این کامپوننت به این شکل است که بعد از نصب و فعال سازی این ماژول در موقعیت مناسب ، در تنظیمات اصلی این ماژول در قسمت "ماژول برای نشان دادن" ماژول مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس در سایر پارامتر های این ماژول ، با استفاده از سلیقه خودتان تنظیم کنید که ماژول را چطوری برای شما تزئین کند.

37808 کامپوننتی که پیش رو دارید ، DVFolderContent نام دارد. این کامپوننت به همراه یک ماژول هست که می توانید باهاش سرویس آپلود و دانلود راه اندازی کنید. البته امکانات این کامپوننت در حد یک آپلود و دانلود سنتر ساده هست.

نحوه کار کامپوننت:

نحوه کار این کامپوننت به این شکل هست که شما بعد از نصب پکیج DVFolderContent ، باید ماژول DVFolderContent را در موقعیت موردنظر منتشر کنید. همچنین در این ماژول تنظیمات و پارامتر هایی هست که این سیستم را برای خود سفارشی سازی کنید. بعد از انتشار ماژول ، در سایت کاربران می توانند فایل های خود را آپلود کنند. فایل های آپلود شده در مدیریت کامپوننت ، قابل مدریت و نمایش هستند.همچنین شما می توانید توسط این ماژول فایل های آپلود شده را نمایش دهد و کاربران بتوانند آن ها را ببینند یا دانلود کنند.


Acepollsامروز یکی از اعضای تیم جومیران ، افزونه ای را برای من ارسال کرند تا در وب سایت جومیران منتشر بشه. این افزونه ، Acepolls نام داره. این کامپوننت برای جوملا نسخه های 1.6 ، 1.7 و 2.5 فارسی سازی شده بود ولی برای نسخه 1.5 فارسی نشده بود که امروز نسخه فارسی این کامپوننت را منتشر می نماییم.

كامپوننت ACEPolls تحقق يافته ی كامپوننت حال حاضر جوملاست كه اين امكان را به كاربران می دهد برای سايت خود سيستم نظر سنجی با امكان نمايش نتايج حرفه ای را فراهم كند. امكان اتصال به AlphaUserPoint و JomSocial از مزيت های اين كامپوننت می باشد و می توانيد به ازای رأی كاربران در سايت برای آنها امتياز تعيين كنيد. اين كامپوننت بطور خودكار تمام پلاگين ها و ماژول های خود را نصب می كند.

Sobiproاین کامپوننت ، یکی از افزونه های قدرتمند جوملا در زمینه ایجاد دایرکتوری وب هست. البته در این زمینه کامپوننت های دیگری هم وجود دارند ، ولی بیشترشون تجاری هستند. توی رایگان ها میشه گفت سوبی پرو بهترین هست!

البته قبل از ساخته شدن سوبی پرو ، سوبی 2 بود. الان دیگه سوبی 2 قدیمی شده و خیلی کم مورد استفاده قرار میگیرد. سوبی پرو برای همه ی نسخه های جوملاست ولی سوبی 2 فقط برای جوملا 1.5 هست. همچنین سوبی پرو نسبت به سوبی 2 از ویژگی ها و امکانات بیشتری برخوردار هست.

به همین دلیل قصد داریم سوبی پرو کاملا فارسی و بدون مشکل خاصی برای زبان فارسی منتشر کنیم. این کامپوننت قبلا توسط آقای امید بردبار ترجمه شده بود ولی بسته ی نصبی زبان فارسی آن بر روی جوملا 2.5 ، دارای مشکلاتی بود. تیم جومیران این مشکلات را برطرف کرده است و نسخه ای بدون ایراد را منتشر می کند.