37808 کامپوننتی که پیش رو دارید ، DVFolderContent نام دارد. این کامپوننت به همراه یک ماژول هست که می توانید باهاش سرویس آپلود و دانلود راه اندازی کنید. البته امکانات این کامپوننت در حد یک آپلود و دانلود سنتر ساده هست.

نحوه کار کامپوننت:

نحوه کار این کامپوننت به این شکل هست که شما بعد از نصب پکیج DVFolderContent ، باید ماژول DVFolderContent را در موقعیت موردنظر منتشر کنید. همچنین در این ماژول تنظیمات و پارامتر هایی هست که این سیستم را برای خود سفارشی سازی کنید. بعد از انتشار ماژول ، در سایت کاربران می توانند فایل های خود را آپلود کنند. فایل های آپلود شده در مدیریت کامپوننت ، قابل مدریت و نمایش هستند.همچنین شما می توانید توسط این ماژول فایل های آپلود شده را نمایش دهد و کاربران بتوانند آن ها را ببینند یا دانلود کنند.

امکانات:

1. امکان انتخاب پوشه موردنظر برای آپلود فایل ها (images یا media یا tmp) همچنین می توان درون این پوشه ها پوشه ای ساخت که در آن فایل ها آپلود شوند.

2.امکان تنظیم کردن انکودیگ و تنظیم بر روی UTF-8

3.امکان قرار دادن پسوند کلاس ماژول

4.امکان تنظیم سطوح دسترسی برای قسمت های مختلف کامپوننت و ماژول.

5.امکان تنظیم حداکثر حجم فایل ها

6.امکان اتنظیم کردن فرمت های مجاز آپلود

7.امکان تنظیم برای جایگزین کردن فایل ها

8.امکان تنظیم کلاس css در قسمت های مختلف ماژول

9.امکان تنظیم فایل های ممنوع

10.امکان تنظیم حذف فایل ها توسط کاربر و همچنین تنظیم سطح کاربری

11.نمایش تعداد دانلود ها

و..

 

Dlدانلود کامپوننت آپلود و دانلود سنتر DVFolderContent جوملا 2.5

راهنمای نصب: برای نصب پکیج DVFolderContent به مدیریت جوملا > افزونه ها > مدیریت افزونه ها > نصب بروید و اقدام به نصب این پکیج کنید

اشتراک گذاری این مطلب

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn