اینجا محل تبلیغات شماست.


Notice: Undefined offset: 88 in /home/joomiran/public_html/libraries/src/Access/Access.php on line 608

Notice: Trying to get property of non-object in /home/joomiran/public_html/libraries/src/Access/Access.php on line 608

Notice: Undefined offset: 88 in /home/joomiran/public_html/libraries/src/Access/Access.php on line 613

Notice: Trying to get property of non-object in /home/joomiran/public_html/libraries/src/Access/Access.php on line 613

Kunena V202در این پست به مناسبت عید سعید قربان قصد داریم بهترین و قدرتمند ترین سیستم انجمن ساز را برای جوملا 1.5 و 2.5 ، کاملا فارسی و بهینه برای زبان فارسی را منتشر کنیم.

 بسیاری از کاربران و مدیران سایت ها از این انجمن ساز برای سایت هایشان استفاده می کنند و در انجمن جومیران درخواست هایی زده شده بود مبنی بر فارسی سازی و بهینه سازی این کامپوننت برای زبان فارسی. البته در نسخه ای که این سایت سازنده این افزونه منتشر کرده است ، زبان فارسی یافت می شود ولی این فارسی ساز کامل نبود و نواقص زیادی داشت. همچنین قسمت های مختلف این کامپوننت برای زبان فارسی بهینه نبود. به همین دلیل جومیران تصمیم گرفت نسخه ای بدون مشکل و دارای همه ی امکانات لازم را منتشر کند.

 در نسخه ای که حال منتشر می شود ، تمامی قسمت های این کامپوننت که فارسی نبود ، فارسی شده و کاملا rtl و بهینه برای زبان فارسی شده است. همچنین مشکلاتی که در هسته این کامپوننت برای زبان فارسی بود ، کاملا رفع و بهینه شده است.

 کیوننا چیست؟

البته این کامپوننت بسیار شناخته شده و پرکاربرد است. اما دوستانی که هنوز با این کامپوننت کار نکرده اند ، باید گفته شود که این کامپوننت کارش ساختن یک انجمن (تالار گفتمان) برای سایت های تحت سیستم مدیریت محتوای جوملا 2.5 و 1.5 است. البته باید ذکر شود که اگر این کامپوننت را بر روی جوملا 2.5 نصب کنید ، امکانات بیشتری نسبت به جوملا 1.5 در دست خواهید داشت.

اسکرین شات ها: (برای بزرگنمایی روی عکس ها کلیک کنید.)

13511851521 13511851522 13511851523

 

بسته هایی که منتشر می شود ، شامل یک بسته خود انجمن ساز که شامل یک کامپوننت و چند پلاگین و ماژول می شود و یک بسته زبان فارسی است که پس از نصب بسته انجمن ساز ، برای فارسی شدن انجمن ساز ، کافی است بسته فارسی ساز را مثل یک افزونه بر روی جوملای خود نصب کنید.

 

 

Dlدانلود بسته کامل کیوننا بهینه برای زبان فارسی برای جوملا 2.5 و 1.5

Dlدانلود بسته زبان فارسی کیوننا برای جوملا 2.5 و 1.5

اشتراک گذاری این مطلب

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند