Kunena V202در این پست به مناسبت عید سعید قربان قصد داریم بهترین و قدرتمند ترین سیستم انجمن ساز را برای جوملا 1.5 و 2.5 ، کاملا فارسی و بهینه برای زبان فارسی را منتشر کنیم.

 بسیاری از کاربران و مدیران سایت ها از این انجمن ساز برای سایت هایشان استفاده می کنند و در انجمن جومیران درخواست هایی زده شده بود مبنی بر فارسی سازی و بهینه سازی این کامپوننت برای زبان فارسی. البته در نسخه ای که این سایت سازنده این افزونه منتشر کرده است ، زبان فارسی یافت می شود ولی این فارسی ساز کامل نبود و نواقص زیادی داشت. همچنین قسمت های مختلف این کامپوننت برای زبان فارسی بهینه نبود. به همین دلیل جومیران تصمیم گرفت نسخه ای بدون مشکل و دارای همه ی امکانات لازم را منتشر کند.

 در نسخه ای که حال منتشر می شود ، تمامی قسمت های این کامپوننت که فارسی نبود ، فارسی شده و کاملا rtl و بهینه برای زبان فارسی شده است. همچنین مشکلاتی که در هسته این کامپوننت برای زبان فارسی بود ، کاملا رفع و بهینه شده است.

 کیوننا چیست؟

البته این کامپوننت بسیار شناخته شده و پرکاربرد است. اما دوستانی که هنوز با این کامپوننت کار نکرده اند ، باید گفته شود که این کامپوننت کارش ساختن یک انجمن (تالار گفتمان) برای سایت های تحت سیستم مدیریت محتوای جوملا 2.5 و 1.5 است. البته باید ذکر شود که اگر این کامپوننت را بر روی جوملا 2.5 نصب کنید ، امکانات بیشتری نسبت به جوملا 1.5 در دست خواهید داشت.

اسکرین شات ها: (برای بزرگنمایی روی عکس ها کلیک کنید.)

13511851521 13511851522 13511851523

 

بسته هایی که منتشر می شود ، شامل یک بسته خود انجمن ساز که شامل یک کامپوننت و چند پلاگین و ماژول می شود و یک بسته زبان فارسی است که پس از نصب بسته انجمن ساز ، برای فارسی شدن انجمن ساز ، کافی است بسته فارسی ساز را مثل یک افزونه بر روی جوملای خود نصب کنید.

 

 

Dlدانلود بسته کامل کیوننا بهینه برای زبان فارسی برای جوملا 2.5 و 1.5

Dlدانلود بسته زبان فارسی کیوننا برای جوملا 2.5 و 1.5

اشتراک گذاری این مطلب

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn