Narsa Atemplate Preview

 قالبی که پیش رو دارید، قالبی مناسب برای انواع سایت ها مخصوصا سایت های دانلود و شخصی است که دارای ویژگی های متعددی است که آن را به قالبی مدرن و حرفه ای برای جوملا 2.5 و 3.0 تبدیل می کند. البته غیر از سایت های دانلود و شخصی این قالب را در سایت های دیگری چون شرکتی، خبری و ... نیز می توان استفاده کرد. مهم ترین ویژگی این قالب سرعت بسیار بالای آن است (2.76s) که یکی از دلایل آن استفاده نکردن از هیچ فریم ورک خارجی و jquery است. همچنین این قالب با استفاده از html5 و css3 طراحی شده است و برای زیبایی گرافیکی این قالب کمتر از عکس استفاده شده است و بیشتر css3 به کار رفته است.

 مهم ترین ویژگی های قالب نارسا

  • - دارای 12 موقعیت ماژول .
  • - دارای 5 کلاس برای موقعیت چپ قالب که برای زیبایی و انعطاف قالب نوشته شده است.
  • - سرعت بسیار بالا در لود شدن صفحات .
  • - استفاده از 2 فونت گرافیکی زیبا (فونت فیس)
  • - سادگی قالب در حین زیبایی خیره کننده .
  • - استفاده از CSS 3 و Html 5.
  • - دارای 4 کلاس برای موقعیت بالا و پایین طرف راست قالب.
  • - دارای منو بالا و پایین سایت.
  • - استفاده از رنگ های شاد به کمک روانشناسی رنگ ها.
  • - بدون حتی یک خط کد بیهوده در CSS قالب.

توضیحاتی برای بهتر استفاده کردن از قالب نارسا

قالب نارسا که 12 موقعیت برای استفاده از ماژول ها دارد و این موقعیت ها در بهترین قسمت های قالب ایجاد شدن که بتوان برای پیاده سازی هر ماژولی راحت در قالب استفاده کرد.
دارای 5 استایل رنگی برای موقعیت چپ قالب که برای استفاده از کلاس ها تنها کافیست یکی از کلاس های omid1 ، omid2 ، omid3 ، omid4 ، omid5 را در داخل ماژول از قسمت گزینه های پیشرفته > به کلاس ماژول اضافه کنید.

و همچنین برای ستون های قالب که از 4 استایل مختلف می توانید استفاده کنید.

برای اسفاده از کلاس های آن کافیست یکی از کلاس های style-omid1 ، style-omid2 ، style-omid3 ، style-omid4 را در مدیریت ماژول > گزینه های پیشرفته > کلاس ماژول قرار دهید.

این قالب توسط امید حاجی لو مدیر وب سایت نارسا دانلود طراحی و برای انتشار به جومیران فرستاده شده است.

راهنمای نصب:

دو فایل برای دانلود قرار داده شده است. فایل اول narsa_template_UNZIP_first_www.joomiran.com.zip ، قالب تنها است که می توانید بر روی جوملای خود نصب کنید. توجه داشته باشید که باید این فایل را اکسترکت کنید و فایل narsatemplate.zip را نصب کنید.

فایل دوم narsa_quickstart_www.joomiran.com.zip ، بسته نصبی قالب می باشد که آن را پس از اکسترکت در جای مناسب، می توانید آن را مثل یک جوملا نصب کنید که شامل همه ی امکانات پیش نمایش می باشد.

اسکرین شات ها:

1358436645113584366452

پیش نمایش و دانلود:{xtypo_button2}

 

Dlدانلود قالب نارسا برای جوملا 2.5 و 3.0

Dlدانلود بسته نصبی (quick start) قالب نارسا به همراه کلیه امکانات و افزونه های پیش نمایش جوملا 2.5

اشتراک گذاری این مطلب

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn