TCVN Carousel Slideshow در خیلی از وب سایت هایی که طراحی میشه ، این نیاز احساس می شود که سایت خودمون را زیبا کنیم و جلوه های ویژه ای بهش دهید تا زیبا و منحصر به فرد به نظر آید. برای این منظور راه کار های زیادی هست! مخصوصا در جوملا! یکی از این ها استفاده از اسلاید شو و اسلایدر هایی هست که چند عکس یا مطلب را با افکت ها و جلوه های خاصی نمایش دهد.

ماژولی که پیش رو دارید یک اسلاید شویی هست که مطالب و عکس های شما را به صورت چرخشی (یک چیزی مثل چرخ و فلک) نمایش می دهد. این ماژول می تواند مطالب را از سیستم مدیریت مطالب جوملا یا کامپوننت k2 فرخوانی کند. در ادامه می توانید دمو یا پیش نمایشی از این ماژول ببینید.

نحوه کار:

نحوه کار این ماژول به این شکل است که ابتدا آن را نصب می کنید و فعال سازی در موقعیت مورد نظر ، منتشر می کنید. سپس در تنظیمات نوع منبع را انتخاب کنید. این گزینه می تواند "مدیریت مطالب پیش فرض جوملا" یا "کامپوننت k2" باشد. بسته به این که شما از کدام استفاده می کنید باید یکی اش را انتخاب کنید. همچنین در پارامتر بعدی دسته بندی ها را انتخاب کنید. همچنین پارامتر ها و گزینه هایی در نظر گرفته شده است که برای سهولت استفاده می توانید آن ها را به میل خود تنظیم و سفارشی کنید.

ویژگی ها:

امکان تنظیم خلاصه متن

امکان تظیم تعداد

امکان تنظیم ترتیب نمایش

امکان تنظیم نویسنده

قابلیت تنظیم سایز عکس ها

قابل تنظیم افکت ها

امکان گذاشتن پسوند کلاس ماژول

 

این ماژول توسط آقای رضا نظری - تیم ترجمه جومیران فارسی شده است.

Dlدانلود ماژول اسلایدر چرخشی مطلب TCVN Carousel Slideshow فارسی جوملا 2.5

Demo

راهنما: برای نصب این ماژول ، به مدیریت جوملا > افزونه ها > مدیریت افزونه ها > نصب بروید و اقدام به نصب این افزونه نمایید.

اشتراک گذاری این مطلب

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn