اینجا محل تبلیغات شماست.

Do More 33 

به گزارش پروژه جوملا، جوملا 3.3.6 پایدار هم اکنون در دسترس قرار گرفته است. نسخه 3.3.6 جوملا تنها چند روز پس از انتشار نسخه 3.3.5 و برای حل چند مشکل امنیتی و چند مشکل گزارش شده هسته منتشر شد. در این نسخه دو مشکل امنیتی حل شده که توصیه می شود سریعا به این نسخه بروزرسانی کنید. همچنین نسخه 3.2.7 برای کاربران جوملا 3.2 نیز برای دانلود قرار گرفته است.

روند بروزرسانی به این نسخه جوملا شامل مراحلی است. ابتدا باید بررسی شود که نسخه php هاست حتما برابر یا بالاتر از 5.3.10 باشد. سپس برای بروزرسانی به جوملا 3.3.6 باید ابتدا به نسخه 3.2.7 بروزرسانی نمود و پس از این کار می توان به 3.3.6 بروزرسانی کرد.

به دلیل انتشار جوملا 3.4 در ماه فوریه (کمتر از یک ماه دیگر) بسته جوملا 3.3 فارسی جومیران منتشر نخواهد شد ولی به محض انتشار جوملا 3.4 نسخه فارسی جومیران حتما منتشر خواهد شد.

در حال حاظر بسته جوملا 3.1 جومیران در دسترس است:

http://www.joomiran.com/download/343-joomla-persian-3-1-5-released.html

برای استفاده از جوملا 3.3 به صورت فارسی می توانید از بسته فارسی ساز این نسخه جوملا که در پست بعد منتشر می شود استفاده کنید.

دانلود:

دانلود جوملا 3.3.6 پکیج کامل

Dlدانلود بسته های بروزرسانی به جوملا 3.3.6 

اشتراک گذاری این مطلب

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند